• Lokalizacja
    os. Ogrody 29, Ostrowiec Św.
  • Telefon
    +48 535 073 010
  • Pon - Pt
    8.00 - 16.00
slider slider
Sport HERO RehaFotelik Firmy RECARO

Najnowszy produkt z grupy samochodowych fotelików rehabilitacyjnych przystosowanych do przewożenia dzieci z niepełnosprawnością. Został przygotowany z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa.

Sport HERO RehaFotelik Firmy RECARO

najnowszy produkt Z grupy samochodowych fotelików rehabilitacyjnych przystosowanych do przewożenia dzieci z niepełnosprawnością. Został przygotowany z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa.

Carrot 3- Fotelik rehabilitacyjny

Carrot 3 to bardzo dobre rozwiązanie dla niepełnosprawnych dzieci przewożonych samochodem.Zapewnia bardzo dobre podparcie boczne dla dzieci z problemami mięśniowymi na odcinku głowy,klatki piersiowej, bioder i ud. Pięciopunktowy system pasów z szeroką poduszką podpierającąklatkę piersiową zapewnia stabilne utrzymanie właściwej pozycji w pojeździe. System Carrot 3 maszerokie możliwości dopasowania fotelika do potrzeb dziecka dzięki wielu akcesoriom jak: pelotypodtrzymujące, klin odwodzący, klin zmiany kąta siedziska, stolik terapeutyczny i wiele innych.Fotelik posiada modułową budowę umożliwiającą rozbudowę w miarę wzrostu dziecka. Możnadowolnie przedłużać siedzisko lub oparcie. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci ważących w zakresieod 10 do 50 kg (wzrost 110-165 cm). Dostępny w kolorach czarnym, niebieskim i czerwonym.Carrot 3 waży 8 kg co jest zaletą, gdy jest często przenoszony z samochodu do samochodu lub napodstawę jezdną.Do fotelika można także zastosować podstawę IsoFIX w wersji stałej lub obrotowej. PodstawaISOFIX to dodatkowa stabilność fotelika w pojeździe, a podstawa obrotowa ułatwia wsiadanie iwysiadanie z samochodu.Dla osób potrzebujących fotelika przy przekroczeniu wagi 50 kg powstała wersja XL, która zapewniabezpieczne podróżowanie dla pasażerów do wzrostu 176 cm.