• Lokalizacja
    os. Ogrody 29, Ostrowiec Św.
  • Telefon
    +48 535 073 010
  • Pon - Pt
    8.00 - 16.00
slider slider
Sport HERO RehaFotelik Firmy RECARO

Najnowszy produkt z grupy samochodowych fotelików rehabilitacyjnych przystosowanych do przewożenia dzieci z niepełnosprawnością. Został przygotowany z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa.

Sport HERO RehaFotelik Firmy RECARO

najnowszy produkt Z grupy samochodowych fotelików rehabilitacyjnych przystosowanych do przewożenia dzieci z niepełnosprawnością. Został przygotowany z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa.


W tym dziale przekazujemy linki i informacje o firmach i instytucjach, które polecamy ze względu na profil działalności, jakość usług czy naszą współpracę.

W ramach naszej codziennej działalności naszym partnerem jest także Centrum Usługo Motoryzacyjnych przy Instytucie Transportu Samochodowego. W centrum uzyskają Państwo wiele cennych informacji na tematy motoryzacji i mobilności osób niepełnosprawnych. Zapraszamy do odwiedzenia strony CUM www.cum.its.waw.pl

Fundacja AVALON – Pomagamy osobom dorosłym i dzieciom, którym zrządzenie losu lub nieszczęśliwy wypadek odebrały możliwość realizacji swoich planów i marzeń, które zostały pozbawione swojej sprawności fizycznej i zdrowia, lecz nadal chcą aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i być aktywni. Wszystkim tym osobom niezbędna jest profesjonalna rehabilitacja i pomoc w procesie powrotu do pełni życia. Środki finansowe, intensywna i długoterminowa rehabilitacja, poradnictwo, kontakt ze specjalistami z różnych dziedzin to rzeczy niezbędne dla osób niepełnosprawnych i chorych – jest to szansa na poprawę funkcjonalności i samodzielności życiowej.