Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną prezentację z dojazdem na terenie całego kraju!

Carrot 3 (XL) - Fotelik rehabilitacyjny

Carrot 3 i Carrot 3 XL to bardzo dobre rozwiązanie dla niepełnosprawnych dzieci przewożonych samochodem. Zapewnia bardzo dobre podparcie boczne dla dzieci z problemami mięśniowymi na odcinku głowy, klatki piersiowej, bioder oraz ud. Pięciopunktowy system pasów z szeroką poduszką podpierającą klatkę piersiową zapewnia stabilne utrzymanie właściwej pozycji w pojeździe. 
System Carrot 3 ma szerokie możliwości dopasowania fotelika do potrzeb dziecka dzięki wielu akcesoriom takim jak: peloty podtrzymujące, klin odwodzący, klin zmiany kąta siedziska, stolik terapeutyczny i wiele innych. Fotelik posiada modułową budowę umożliwiającą rozbudowę w miarę wzrostu dziecka. Siedzisko lub oparcie można dowolnie przedłużać. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci ważących w zakresie 10-50 kg (wzrost 110-165 cm). Dostępny w kolorach czarnym, niebieskim i czerwonym.
Carrot 3 waży 8 kg co jest zaletą, gdy jest często przenoszony z samochodu do samochodu lub na podstawę jezdną. Do fotelika można także zastosować podstawę ISOFIX w wersji stałej lub obrotowej. Podstawa ISOFIX to dodatkowa stabilność fotelika w pojeździe, a podstawa obrotowa ułatwia wsiadanie i wysiadanie z samochodu. Dla osób potrzebujących fotelika przy przekroczeniu wagi 50 kg powstała wersja Carrot 3 XL, która zapewnia bezpieczne podróżowanie dla pasażerów do wzrostu 176 cm.

Carrot 3 to fotelik dający możliwość rozbudowy

Carrot 3 to fotelik, który rośnie razem z Twoim dzieckiem. Dzięki pracy Japońskich inżynierów udało się stworzyć modułowy fotelik rehabilitacyjny, który można dostosować do wymiarów Twojego dziecka. W przypadku Carrot 3 XL fotelik będzie wygodny dla dziecka do 80 kg i 176cm. Dzięki tym unikalnym właściwościom Carrot to fotelik na całe życie. Wystarczy kupić jeden sprzęt i można zapomnieć o przyszłych wydatkach. Fotelik samochodowy jaki prezentujemy to bezkompromisowe rozwiązanie, które pozwala na regulację głębokości siedzenia, dostosowanie wysokości lub demontaż podnóżka oraz dopasowanie wielu innych elementów. Na poniższej grafice możecie Państwo sprawdzić jakie moduły oraz właściwości oferuje fotelik rehabilitacyjny Carrot.

Carrot 3 XL najczęściej zadawane pytania

Czy fotelik Carrot 3 jest dla dorosłych?

Omawiany model fotelika samochodowego przeznaczony jest również dla dorosłych dzieci. Dzięki adaptacyjnej konstrukcji Carrot 3 XL będzie odpowiedni dla dorosłych oraz dzieci o wadze do 80 kg oraz wysokości do 176cm.

Czy Carrot 3 XL można zamontować w samolocie?

Jest to jeden z niewielu modeli rehabilitacyjnych fotelików, które mają możliwość zamocowania siedziska w samolocie. Dzięki takiemu rozwiązaniu konstrukcyjnemu jest to kompleksowe rozwiązanie, które pozwoli na transport dziecka w każdej sytuacji.

W jakich sytuacjach sprawdzi się fotelik Carrot 3?

Fotelik Carrot 3 świetnie sprawdzi się w transporcie dzieci niepełnosprawnych, dzięki adaptacyjnej konstrukcji będzie odpowiedni do większości zastosowań.

Ile kosztuje samochodowy fotelik rehabilitacyjny?

Ceny takich fotelików zaczynają się od okolic 7 tysięcy, w zależności od wersji i modelu. Zadzwoń do nas, pomożemy uzyskać refundację na fotelik do 100% oraz doradzimy w doborze konkretnej wersji. Montaż fotelika z dojazdem na terenie całej Polski oferujemy gratis.