Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną prezentację z dojazdem na terenie całego kraju!

Fotelik samochodowy do 50 kg

Czym charakteryzuje się fotelik samochodowy do 50 kg? Jaki fotelik do 50 kg wybrać dla dziecka? Śpieszymy z odpowiedzią na tym pytanie. Foteliki samochodowe dla dużych dzieci muszą odpowiadać ich potrzebom oraz ułatwiać korzystanie samym rodzicom. Co więc potrzebne jest w foteliku dla dużego dziecka? Jest to między innymi: baza obrotowa, czy peloty usztywniające dziecko podczas podróży.

Nasze rekomendacje

Fotelik samochodowy Hernik Kidsflex xl do 50 kg i więcej

Fotelik Hernik to model, który posiada najwięcej możliwości dostosowania do potrzeb dziecka, dlatego idealnie sprawdzi się przy wadze do 50 kg i powyżej. Każdy model fotelika jest wykonywany na zamówienie i dostosowany konkretnie pod potrzeby Twojego dziecka. Jest to stabilna konstrukcja posiadająca bazę obrotową, która umożliwia obrócenie fotelika w kierunku drzwi, tak aby rodzic mógł komfortowo usadowić dziecko. Dodatkowym atutem Hernik Kidsflex są także peloty, czyli boczne elementy fotelika samochodowego, które umożliwiają usztywnienie dziecka podczas podróży.

Fotelik Carrot 3 do 50 kg

Fotelik samochodowy carrot 3 xl to także dobry wybór do 50 kg. Carrot 3 to japońska konstrukcja modułowa, która pozwala na usadowienie dzieci do 50 kg, a w przypadku Carrot 3 XL do 80kg. Pomimo wielu zalet Carrota takich jak możliwość montażu w samolocie posiada on znaczący minus względem Hernika. Carrot jest bowiem stosunkowo wąski na szerokość bioder, przez co może nie pasować dla europejskich dzieci do 50 kg.

Darmowa prezentacja fotelika samochodowego

Jeśli nie wiesz, który fotelik samochodowy będzie idealny konkretnie dla Twojego dziecka, nie martw się. Zadzwoń do nas, a przyjedziemy do Ciebie na terenie całej Polski. Nasz specjalista przywiezie ze sobą kilka modeli fotelików i dopasuje odpowiedni sprzęt do potrzeb Twojego dziecka.

Refundacja na fotelik samochodowy do 50 kg

Fotelik samochodowy do 50kg kwalifikuje się do refundacji z programu PCPR w ramach programu Aktywny Samorząd. Przy zakupie fotelika samochodowego pomagamy uzyskać bezzwrotną refundację do 100% wartości fotelika. Zadzwoń do nas a pomożemy wybrać fotel dla Twojej pociechy kompletnie za darmo.

Fotelik Sascha Schumann

Fotelik Sascha Schumann to kolejna propozycja dla dużych dzieci, które muszą korzystać z fotelika samochodowego. Jest to opcja w rozmiarze 3, która pozwoli na usadowienie pasażera o wadze nawet do 60 kilogramów. Model Sascha Schumann to jednak ostatnia opcja na liście naszych propozycji. Jest to fotelik, który posiada najmniej opcji konfiguracji, a co za tym idzie z najmniejszym prawdopodobieństwem będzie odpowiedni dla Twojego dziecka.

Czy posiadanie fotelika dla dziecka do 50 kg jest konieczne?

Zdecydowanie nie, takiego pasażera można przewozić samodzielnie po uzyskaniu odpowiedniego zaświadczenia od lekarza. Dziecko do 50 kg można przewozić np. na kolanach rodzica. Mimo wszystko jest to możliwość jaką odradzamy. Foteliki samochodowe z naszej oferty zostały stworzone specjalnie po to aby odciążyć rodziców i umożliwić komfortową podróż również samemu dziecku. Nowoczesne foteliki wyposażone są w specjalne systemy pasów oraz pelot, które zapewnią komfortową jazdę w każdych warunkach, niektóre z nich umożliwiają nawet montaż w samolocie.

Jesteś zainteresowany aby uzyskać refundację na fotelik samochodowy? Zadzwoń do nas pomożemy w uzyskaniu finansowania.