Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną prezentację z dojazdem na terenie całego kraju!


W tym dziale przekazujemy linki i informacje o firmach i instytucjach, które polecamy ze względu na profil działalności, jakość usług czy naszą współpracę.

W ramach naszej codziennej działalności naszym partnerem jest także Centrum Usługo Motoryzacyjnych przy Instytucie Transportu Samochodowego. W centrum uzyskają Państwo wiele cennych informacji na tematy motoryzacji i mobilności osób niepełnosprawnych. Zapraszamy do odwiedzenia strony CUM www.cum.its.waw.pl

Fundacja AVALON – Pomagamy osobom dorosłym i dzieciom, którym zrządzenie losu lub nieszczęśliwy wypadek odebrały możliwość realizacji swoich planów i marzeń, które zostały pozbawione swojej sprawności fizycznej i zdrowia, lecz nadal chcą aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i być aktywni. Wszystkim tym osobom niezbędna jest profesjonalna rehabilitacja i pomoc w procesie powrotu do pełni życia. Środki finansowe, intensywna i długoterminowa rehabilitacja, poradnictwo, kontakt ze specjalistami z różnych dziedzin to rzeczy niezbędne dla osób niepełnosprawnych i chorych – jest to szansa na poprawę funkcjonalności i samodzielności życiowej.