Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną prezentację z dojazdem na terenie całego kraju!

Fotelik samochodowy dla dziecka powyżej 36 kg

Czym charakteryzuje się fotelik samochodowy dla dziecka powyżej 36 kg? Jaki fotelik powyżej 36 kg wybrać dla dziecka? W tym artykule odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Foteliki samochodowe dla dzieci powyżej pewnej wagi muszą spełniać ich potrzeby oraz ułatwiać podróż samym rodzicom. Co więc powinien mieć foteli dla dziecka powyżej 36 kg? Jest to między innymi: baza obrotowa, czy peloty usztywniające dziecko podczas podróży.

Rekomendowane foteliki samochodowe

Fotelik samochodowy Hernik Kidsflex xl dla dziecka powyżej 36 kg

Hernik Kidsflex to idealny model fotelika dla dzieci powyżej 36 kg. Hernik w wersji XL jest odpowiedni nawet dla dzieci o wadze 75 kilogramów. Fotelik do zadań specjalnych, bo tak można nazwać flagowy model tej firmy to konstrukcja pozwalająca na najwyższe dostosowanie do potrzeb dziecka. Każdy model jest produkowany na zamówienie i posiada konstrukcję dostosowaną do Twojej pociechy.

Cena fotelika nie powinna być w tym przypadku problemem. Pomagamy pozyskać bezzwrotną refundację na Fotelik samochodowy dla dziecka powyżej 36 kg nawet do 100% jego wartości. Zadzwoń do nas a przyjedziemy za darmo na terenie całej polski i wybierzemy odpowiedni model dla Twojej pociechy.

Fotelik Carrot 3 powyżej 36 kg

Fotelik samochodowy carrot to także dobry wybór powyżej 36 kg. Carrot 3 to konstrukcja modułowa z Japonii, która umożliwia usadowienie dzieci do 50 kg, a w wariancie Carrot 3 XL nawet do 80kg. Pomimo wielu pozytywnych właściwości Carrota takich jak możliwość montażu w samolocie posiada on znaczący minus względem Hernika. Carrot jest bowiem stosunkowo wąski na szerokość bioder, przez co może nie pasować dla europejskich dzieci powyżej 36 kg.

Fotelik Sascha Schumann sprawdzi się dla dziecka powyżej 36 kg

Fotelik samochodowy Sascha Schumann to kolejna ciekawa opcja dla dużych dzieci, które powinny korzystać z fotelika podczas podróży. Wariant w rozmiarze 3 pozwoli na usadowienie pasażera o wadze nawet sporo powyżej 36 kg. Dlaczego model Sascha Schumann umieściliśmy na końcu listy? Jest to sprzęt o najmniejszej możliwości konfiguracji ze wszystkich oferowanych modeli. Z tego powodu pozostałe propozycje z większym prawdopodobieństwem będą odpowiednie dla dziecka powyżej 36 kg.

Czy posiadanie fotelika dla dziecka powyżej 36 kg jest konieczne?

Zdecydowanie nie, po uzyskaniu odpowiedniego zaświadczenie od lekarza dziecko powyżej 36 kg można przewozić np. na kolanach. Niestety nie jest to jednak rozwiązanie komfortowe dla rodzica, ani dla samego dziecka. Powyżej 36kg najwygodniejszą opcją będzie podróż z dzieckiem w odpowiednim foteliku samochodowym. Nowoczesne foteliki wyposażone są w specjalne systemy pasów oraz pelot, które dbają o komfortową podróż w każdej sytuacji, niektóre z nich umożliwiają nawet montaż w siedzisku samolotu.

Jesteś zainteresowany aby uzyskać refundację na fotelik samochodowy? Zadzwoń do nas pomożemy w uzyskaniu finansowania do 100% wartości fotelika samochodowego dla Twojego dziecka.