Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną prezentację z dojazdem na terenie całego kraju!

Hernik Kidsflex

Fotelik Hernik Kidsflex to fotelik samochodowy zaprojektowany dla osób fizycznie i/lub psychicznie niepełnosprawnych. Jest przeznaczony do montażu na tylnym siedzeniu. Dzięki systemowi ISOFIX- nie wymaga pasów bezpieczeństwa znajdujących się w pojeździe.

Model Kidsflex posiada 5- cio punktowe pasu bezpieczeństwa, które zapewniają dodatkową stabilizację w trakcie podróży. Możliwość manewrowania kątami siedziska oraz oparcia sprawia, że dostosowanie fotelika do rozwoju, potrzeb oraz wygody dziecka jest łatwiejsze. Szeroka gama akcesoriów pozwala dobrać je tak, by komfort jazdy oraz bezpieczeństwo – szły ze sobą w parze fotelik Hernik Kidsflex dostępny jest w trzech rozmiarach oraz trzech opcjach kolorystycznych. Jeśli owe foteliki nie spełniają Państwa oczekiwań – proponujemy indywidualną konfigurację dodatków do potrzeb dziecka. Zmienić można niemalże Wszystko!

Podczas wypadku drogowego, najbardziej narażoną na obrażenia jest głowa. Z tego powodu Hernik do wyboru posiada dwa zagłówki:
– Zagłówek miękki- typu „Rogal”
– Zagłówek „Kick-Back” (w wolnym tłumaczeniu „ostra reakcja”)

Kidsflex - zdjęcia

Specyfikacja Hernik Kidsflex:

 
 Kidslover model:1Kidslover model:2Kidslover model:3
wysokość całkowita74 cm80 cm90 cm
wysokość wierzchołka67 cm73 cm82 cm
wysokość oparcia43-51 cm49-57 cm58-69 cm
szerokość siedziska31 cm35 cm40 cm
głębokośc siedziska (regulowana)28-33 cm34-39 cm40-46 cm
wysokość poduszek k. piersiowej26-36 cm26-36 cm34-44 cm
wysokość górnej części30-40 cm30,40 cm38-48 cm
poduszki na klatce piersiowej16-28 cm19-32 cm24-37 cm
waga8,2 kg8,9 kg12,3 kg
obciążenie22 kg36 kg75 kg
Hernik Fotelik

Fotelik Hernik Kidsflex - budowa

Fotelik Hernik Kidsflex, został specjalnie opracowany w celu dodatkowej rehabilitacji w czasie jazdy. Ma regulowane i indywidualnie pozycjonowane peloty piersiowe, które kontrolują ruchy boczne dziecka. Opcjonalnie dostępne są akcesoria zapewniające wygodny i bezpieczny transport w samochodzie:

• Dwa rodzaje pelot piersiowych • Peloty Ramienne
• Peloty kolanowe
• Dwa rodzaje zagłówka

• Baza obrotowa Hernik
• Regulacja kąta siedziska
• ISOFIX
• Stolik
• Klin
• Dodatkowe zabezpieczenie klamry zapięcia pasów bezpieczeństwa
• Możliwe dopasowanie indywidualnej kolorystyki fotelika kidsflex na specjalne zamówienie

Te opcje fotelika Hernik Kidsflex pozwalają na uwzględnienie indywidualnych potrzeb danego dziecka, zwłaszcza, że żadne akcesorium nie wyklucza innego. Wiele nowoczesnych pojazdów jest wyposażonych w system ISOFIX, dlatego oferujemy odpowiedni system adapterów do optymalnego dopasowania siedzenia w samochodzie. Ważną innowacją jest teraz ruch w kierunku napinania pasa 5-punktowego, który znacznie ułatwia codzienne życie.

Hernik

Firma HERNIK GmbH działa w dziedzinie technologii rehabilitacji dzieci i oferuje swoim klientom innowacyjne i nowoczesne produkty. Specjalnością firmy jest transport samochodowy dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, szczególnie wtedy, gdy podczas jazdy nie można korzystać z dostępnego wózka inwalidzkiego. Oferujemy foteliki samochodowe Hernik KIDSFLEX IPAI-NXT, STARLIGHT-NXT i HERO-NXT. Foteliki samochodowe rehabilitacyjne Hernik przeznaczone są do bezpiecznego przewozu dzieci niepełnosprawnych. Jednocześnie korygują postawę dzięki indywidualnym, szerokim wyborze akcesoriów. Nasza dystrybucja bezpośrednio od producenta zapewnia najwyższą jakość wybranego sprzętu i najniższą cenę.

Hernik - logo

logo hernik