Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną prezentację z dojazdem na terenie całego kraju!

Fotelik samochodowy dla dużego dziecka

Jakie właściwości powinien mieć fotelik samochodowy dla dużego dziecka? Jaki fotelik wybrać dla dużego dziecka? Na te kwestie odpowiemy w dalszej części wpisu, poruszymy także temat refundacji fotelików dla dużych dzieci. Foteliki samochodowe dla dzieci powyżej pewnej wagi muszą spełniać ich potrzeby oraz ułatwiać podróż samym rodzicom. Niezbędne do tego będą peloty oraz baza obrotowa, która umożliwi wygodne usadowienie dużego dziecka.

Foteliki samochodowe dla dużego dziecka

Fotelik samochodowy Hernik Kidsflex xl dla dużego dziecka

Flagowy model Hernika to idealna opcja dla dużego dziecka, nawet do 75kg w wariancie Hernik Kidsflex XL. Każdy model z tej serii produkowany jest na zamówienie dzięki czemu każdy element jest dostosowany konkretnie do potrzeb Twojego dziecka. Proponowany model jest wyposażony w specjalną bazę obrotową umożliwiającą wygodne usadowienie dziecka oraz specjalne peloty. Dzięki pelotom Twoje dziecko będzie usztywnione przez cały okres podróży, co umożliwi komfortową jazdę dla ciebie i Twojej pociechy.

Fotelik Carrot 3 to dobra opcja dla dużego dziecka

Carrot 3 to popularny model od Japońskiego producenta, cechuje się solidną konstrukcją oraz modułową budową. Jest to główna zaleta tego fotelika samochodowego, dzięki której pozwala na rozbudowę oraz dostosowanie do konkretnych potrzeb dużego dziecka. Mimo to Hernik posiada nad nim wyraźną przewagę, bowiem jest produkowany pod europejskie dzieci. Carrot 3 może być niestety zbyt wąski w biodrach. Dlatego fotelik Hernik Kidsflex XL będzie pewniejszą opcją dla dużego dziecka.

Fotelik samochodowy Sascha Schumann dla Twojego dziecka

Sascha Shuman to kolejna interesująca opcja dla dużego dziecka. Jego konstrukcja sprawdzi się dla dzieci o wadze do maksymalnie 60 kg. Mimo to ten konkretny model umieściliśmy na końcu naszej listy rekomendowanych fotelików samochodowych. Sascha Schumann to fotel o najmniejszym zakresie regulacji i nie pozwala na całościowe dostosowanie do potrzeb i wymiarów dziecka. Z tego powodu sugerujemy wybranie Hernika, który zapewni największą swobodę regulacji.

Refundacja fotelika samochodowego do 100%

Nadal nie wiesz jaki fotelik samochodowy dla dużego dziecka wybrać? Zadzwoń do nas! Przyjedziemy z kilkoma modelami za darmo na terenie całej polski i wybierzemy odpowiednią konfigurację dla Twojej pociechy. Dodatkowo pomożemy w uzyskaniu refundacji do 100% wartości fotelika ze środków PCPR z programu „Aktywny Samorząd”. Foteliki-Rehabilitacyjne.pl to kompleksowa obsługa podczas zakupu fotelika samochodowego dla dużego dziecka, od wybrania modelu, przez refundację po darmowy montaż gratis.

Czy posiadanie fotelika dla dużego dziecka jest konieczne?

Zdecydowanie nie, po uzyskaniu odpowiedniego zaświadczenie od lekarza duże dziecko można przewozić np. na kolanach. Niestety nie jest to jednak rozwiązanie komfortowe dla rodzica, ani dla samego dziecka. Powyżej pewnej wagi najwygodniejszą opcją będzie podróż z dzieckiem w odpowiednim foteliku samochodowym. Nowoczesne foteliki wyposażone są w specjalne systemy pasów oraz pelot, które dbają o komfortową podróż w każdej sytuacji, niektóre z nich umożliwiają nawet montaż w siedzisku samolotu.

Jesteś zainteresowany aby uzyskać refundację na fotelik samochodowy? Zadzwoń do nas pomożemy w uzyskaniu finansowania do 100% wartości fotelika samochodowego dla Twojego dziecka.