Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną prezentację z dojazdem na terenie całego kraju!

Commander- Recaro - Fotelik rehabilitacyjny

Fotelik COMMANDER firmy THOMASHILFEN to nowoczesny i funkcjonalny fotelik posiadający siedzisko zintegrowane z oparciem. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci z obniżonym napięciem mięśniowym w górnej części ciała.

Zagłówek posiada 9-stopniową regulację, dzięki czemu fotelik rośnie wraz z dzieckiem. Peloty na zagłówek jako dodatkowe obicie można założyć na prawą i lewą pelotę zagłówka zapewniając lepsze podtrzymanie głowy dziecka. Pozycjonujący pas 5-punktowy z centralną regulacją długości zapewnia bezpieczeństwo, a praktyczne zatrzaski zapobiegają przed skręcaniem pasów. Pas ramienny bez konieczności ponownego nawlekania pasa. Płyta tylna posiada możliwość przymocowania pelot z metalową płytką w dowolnym miejscu w celu mocniejszej stabilizacji tułowia oraz indywidualnego optymalnego dopasowania.

Dwie wersje pelot bocznych:

piankowe miękkie peloty przypinane do bocznej tapicerki za pomocą rzepa
peloty z metalową płytką przypinane do oparcia za pomocą zapięcia na rzep w dowolnym miejscu

Zintegrowane w siedzisku pokrętło pozwala odchylić oparcie o 3° do pozycji spoczynkowej. Miła w dotyku zdejmowana tapicerka przepuszcza powietrze i posiada możliwość prania w 40⁰C. Duży uchwyt na kubek to miejsce na napoje, przekąski i zabawki. Grupa ECE II-III, spełnia wymagania normy.

Dane techniczne:

 
 
 

 Recaro Commander

 
głębokość siedziska b.d.    
szerokość siedziska

przódb.d.
tył b.d.

   
wysokość oparcia   b.d.    
wysokość ramion (dziecka)   b.d.    
wymiary (SxWxG)   b.d.    
waga fotelika ok. 5 kg    
maksymalne obciążenie
  15-36 kg