Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną prezentację z dojazdem na terenie całego kraju!

IPAI-NXT - Hernik - Fotelik rehabilitacyjny

Fotelik dziecięcy IPAI-NXT to fotelik samochodowy przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nadaje się do montażu w większości typowych pojazdów. Fotelik samochodowy jest przeznaczony do użytku na tylnej kanapie lub  fotelu pasażera samochodu i wymaga 3-punktowego pasa bezpieczeństwa.

Oprócz samochodowego pasa bezpieczeństwa, IPAI-NXT jest wyposażony w 5-punktowe pasy, które delikatnie chronią Twoje dziecko. Można go regulować na wysokość razem z zagłówkiem, aby poprawić przebieg pasa. Dzięki bezstopniowej regulacji kąta nachylenia oparcia fotelik można dopasować do fotelika i potrzeb dziecka. Zamontowaliśmy miękką poduszkę, która ogromnie poprawia komfort w porównaniu do standardowego fotelika samochodowego.

Dzięki wielostopniowej regulacji zagłówka fotelik można dopasować do wzrostu dziecka. IPAI-NXT zapewnia zaawansowaną boczną konstrukcję ochronną, ponieważ jest wyposażony w stałe podłokietniki w okolicy bioder oraz elementy pochłaniające energię w okolicy ramion i klatki piersiowej.IPAI-NXT bez dodatkowej poduszki IPAI-NXT z dodatkową poduszką
szerokość siedzenia (miednica) 31 cm 26 cm
szerokość siedzenia (kolana) 38 cm 24 cm
głębokość siedzenia 30 cm 27 cm
wysokość oparcia 41-54 cm 38-51 cm
wysokość wierzchołka 59-74 cm 56-71 cm
wysokość boczna 20-33 cm 17-30 cm
wysokość poduszek k. piersiowej 14-28 cm
kąt oparcia 85-160 st
wysokość całkowita 68-88 cm
szerokość całkowita 51 cm
głębokość całkowita 42 cm
waga od 7 kg
obciążenie do 36 kg